Türkiye

Alexion Türkiye, 2010 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren sunduğumuz yenilikçi tedaviler sayesinde hastalara hizmet anlayışımızın temelinde son derece nadir rahatsızlıklardan muzdarip hastaların ve ailelerin özel ihtiyaçlarını anlayabilmek ve karşılayabilmek arzusu yatmaktadır.

Bu sayfada yer alan tıbbi bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Fiili tıbbi bakım yerine geçmeyeceği gibi, profesyonel tıbbi bakımın veya bir sağlık çalışanının müdahalesinin yerini almak üzere hazırlanmamıştır. Tanı veya tedaviye ihtiyaç duyanların veya belli bir bireye ilişkin soruları olanların bir hekimle iletişime geçmesi önemle rica olunur.

 

Kariyer firsatlari

Alexion olarak ağır seyreden ve hayati tehlike oluşturan nadir rahatsızlıkları olan hastaların hayatını değiştirmek gibi bir amacımız var. Alexion, nadir hastalıkları olan hasta gruplarının hayatına anlamlı bir katkıda bulunmak gibi, insanın karşısına hayatta bir kez çıkacak bir olanağın yanı sıra, olağanüstü bir kariyer fırsatı da sunuyor.

Alexion olarak, ağır seyreden ve hayati tehlike oluşturan nadir hastalıkları olan kişilerin hayatını değiştirme amacımızı paylaşan yüksek nitelikli çalışanlar arıyoruz.

Alexion istihdamda fırsat eşitliğine inanan, pozitif ayrımcılık uygulayan bir kurumdur.

Alexion Türkiye’deki iş olanaklarına başvurmak için özgeçmişinizi gönderip genel başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için Alexion.Turkey@alexion.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CAREERS